نتایج اولین مسابقه ملی خلق ایده زیست فناوری اعلام شد

طبق اعلام مدیریت باشگاه دانش آموزی زیست فناوری، اسامی برگزیدگان اولین مسابقه ملی خلق ایده زیست فناوری اعلام شد. بر این اساس، با توجه به تعداد بالای برگزیدگان این گرایش از مسابقه زیست فناوری پژوهشسراهای کشور، رتبه های برتر این مسابقه ملی در قالب رتبه های طلایی، نقره ای و برنزی اعلام شدند.

از مجموع 56 تیم دانش آموزی منتخب، با ارزیابی هیات داوران و بر مبنای شاخصهای داوری 15 تیم رتبه طلایی، 17 تیم رتبه نقره ای و 24 تیم رتبه برنزی را کسب کردند. لازم به ذکر است جوایز و تقدیرنامه های این دانش آموزان به زودی از طرف باشگاه دانش آموزی زیست فناوری و پژوهشسرای قطب کشوری زیست فناوری برای آنها ارسال خواهد گردید.

اعضای گروههای دانش آموزی استان رتبه اعلامی
رقیه قاسمی تهران رتبه های طلایی
زهرا فرخی، نرگس سماواتی تهران
رویا یاوری تهران
نازنین زهرا امیری تهران
محدثه خدابنده تهران
سینا بیور کردستان
 رقیه خضری پور، مبینا محیاپور لری، یاسمن ناصری کرمان
سهیل نادری کروندان، شایان مظفری کردستان
فاطمه مقربی فارس
محمد پارسا مفاخری کردستان
علی کاوه صفت تهران
امیرحسین زارعی همدان
رومینا روشن دل خوزستان
امیر محمد محبی کرمان
شانیا ابراهیمی، آرتین محمدی کردستان
مبینا جلالی مهدی آبادی شیراز رتبه های نقره ای
فاطمه زهرا زارع، فاطمه محمدی شهرستان های تهران
زهرا بهرامی پور لرستان
فاطمه مصلی نژاد، عسل شیروانی فارس
زهرا بهشتی خراسان رضوی
زانیار کامرانی، آرین مصطفایی کردستان
امین افشین خراسان رضوی
زینب ابوطالبی، ریحانه ابوطالبی تهران
پریا سالار نژاد تبریز
فاطمه اکران فارس
محمد فرجی، کارو برور، آمانج سبحانی کردستان
مبینا زندی بید بیگلو البرز
نازنین زهرا سعادت نیک تهران
محمدرضا رضایی، رادمهر حیدری تهران
آذین نستوه، ژینو نصری کردستان
بهار اصغری البرز
آرمیتا ابراهیمی تهران
پرارین ناصردهقان، آتنا معدنی، ثنا آرمان نیا البرز رتبه های برنزی
بیتا نبی پور البرز
ژینا مرادیان، آیدا ملایی کردستان
مهناز رضایی فارس
ریحانه محتشمی، پردیس زاروی تهران
الهام محمدی کردستان
نرگس نصیری البرز
معراج تقی مصلح فارس
الهه هلیلی خوزستان
مهدیه اسکویی البرز
فائزه سادات سیادتان فارس
ایلیا حقیقی نظری تهران
طراوت ریاحی سامانی آبادان
فاطمه ایزدخواه، زهرا کارگرفرد فارس
غزال ندرلو البرز
ریحانه حسینی فارس
رویا غانمی آبادان
شیوا کریم زاده کردستان
سام شهروزی البرز
فاطمه ضامن دوست خوزستان
تاراقاسمیان، صبا رجبی کردستان
سید علی هجرتی، پرهام پرپینچی تهران
زینب ارسنجانی تهران
راحله ملکی شهرستان های تهران
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید